Tynki i powłoki dekoracyjne

Jestem dystrybutorem produktów DECORAZIONI RIVEDIL firmy rodzinnej z południa Włoch słynącej z produkcji najwyższej jakości dekoracji.

W ofercie znajduje się wiele standardowych, znanych i stosowanych od wielu lat produktów takich jak: Trawertyn, Stiuk, Glinka Wenecka, tynk z minionej epoki, a także szereg autorskich rozwiązań charakterystycznych dla marki Rivedil: Terra Nostra Spaccante, Sahara, Sinfonia, efekt beton, efekt rdzy. Firma zajmuje się również produkcją pigmentów, specjalistycznych podkładów, farb, wosków i lakierów.Wszystkie wyroby Decorazioni Rivedil są w pełni przyjazne środowisku.

Dzięki rygorystycznej kontroli jakości i doświadczeniu, firma Decorazioni Rivedil została wybrana przez UNESCO w celu dostarczania produktów na przebudowy Europejskich Zabytków i Dziedzictwa Architektonicznego na terenie Włoch.

Miło poinformować Państwa, że mamy już w ofercie freski z firmy AFFRESCHI&AFFRESCHI z południa Włoch.Cechą unikatową nie są tylko wydruki ale cienka, elastyczna powłoka imitująca staro-tynk.To właśnie na niej freski wyglądają szlachetnie i są zbliżone do oryginałów.

Wykonanie strony AAOO.pl - strony internetowe - https://www.aaoo.pl